PARAFINOIL – akcesoria do produkcji świec oraz zniczy

Firmę Parafinoil tworzy zespół kreatywnych handlowców z kilkuletnim doświadczeniem w branży produktów ropopochodnych, a także sprawnie funkcjonujący dział logistyki. Działalność Parafinoil nadzoruje zarząd, który wraz z wykwalifikowanymi pracownikami dba o to, aby dostarczać Klientom najwyższej jakości granulat, płyn oraz parafinę do produkcji świec i wkładów do zniczy. Oferujemy konkurencyjne ceny, a nasz towar pozyskujemy bezpośrednio z czołowych, wschodnich rafinerii, co wiąże się ze stabilnymi dostawami i doskonałą jakością. Siedziba Parafinoil znajduje się w Będzinie, jednak współpracujemy z Kontrahentami zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy. W naszym asortymencie znajdują się granulaty NS, świecowe, parafina P2, T1, a także płyny NS oczyszczone i nieoczyszczone, które posiadają stosowne certyfikaty. Zachęcamy do współpracy.